Sonicsmith

Opis

Sonicsmith to krakowska firma zajmująca się projektowaniem i wytwarzaniem komponentów oraz urządzeń na potrzeby rynku muzycznego. W 2016 roku Sonicsmith stworzył swoją pierwszą linię urządzeń opartych o własny chip ACO. Firma miała także plan biznesowy, wciąż brakowało jednak obecności w świecie online.

We współpracy z projektantem interfejsów Damianem Watraczem stworzyliśmy stronę internetową Sonicsmith. Underovsky było odpowiedzialne za frontend oraz implementację motywu WordPressa.

Frontend oparty został o podejście RWD, zbudowany za pomocą czystego HTML/CSS i głównie Vanilla JS. Motyw WordPress zrealizowany został natomiast na bazie Underscores.

Typ

Implementacja

Rok

2016

Kategorie

Strona

Klient

Sonicsmith Europe

content_01.jpgcontent_02.jpgcontent_03.jpg

Zaprojektowawny intefejs prezentował informacje w sposób linearny. Okraszony został jednak dużymi blokami treści o różnym przesunięciu. Ten powtarzający się wzór dodał stronie unikalną formę i wygląd.

Linia syntezatorów Sonicsmith jest ograniczona do kilku produktów w jednym momencie. Dlatego też przeglądanie i proces zakupowy zostały uproszczone, co przekłada się na bardziej bezpośrednie i personalne podejście do potencjalnego klienta.

content_04.jpgcontent_05.jpg Poprzednia