Mateusz Grzesiak

Opis

Mateusz Grzesiak to znany polski trener, nauczyciel oraz konsultant. Jego rosnąca aktywność i popularność w sieci wymagała stworzenia nowych serwisów internetowych oraz odświeżenie istniejących.

Zadaniem Underovsky była implementacja front-endu 3 portali — wizerunkowego, biznesowego oraz sprzedaży szkoleń. Ścisła i płynna współpraca pozwoliła osiągnać oczekiwanie wyniki w krótkim czasie.

Typ

Implementacja

Rok

2016

Kategorie

Strona

Klient

Mateusz Grzesiak & Starway

mg_01.jpgmg_02.jpgmg_03.jpgmg_04.jpg
mg_05.jpg

Projekt wykonany został w podejściu RWD mobile-first wraz z obsługą gestów mobilnych. Do implementacji wykorzystane zostały otwarte biblioteki jak HammerJS, jQuery i Grunt.

Jednym z elementów projektu była integracja z social media. Strona wyświetla treści z takich serwisów jak Facebook, Twitter, YouTube i Instagram.

Serwis pomimo swojej prostej stylistyki jest pełen animacji i interakcji — od animacji wejściowych sekcji, przez slidery, po nawigację.

mg_07.jpgmg_08.jpg

Dostarczony projekt graficzny zakładał nadpisanie funkcjonalności scrollowania w przeglądarkach. Potrzebne więc były dodatkowe modyfikacje standardowych interakcji użytkownika z interfejsem, aby nie zaburzyć UX użytkowania strony.

W celu implementacji funkcji sprzedażowych stworzony został moduł koszyka komunikujący się z serwerem w architekturze REST.

mg_10.jpg
mg_11.jpgmg_02.jpgmg_02.jpg