Usługi

Underovsky może zaszczepić w Twojej firmie dobre praktyki i przyspieszyć jej rozwój.

Co Underovsky wnosi do rozmowy:

 • doskonałą znajomość realiów i wymagań biznesowych,
 • dorobek zarówno w projektowaniu jak i w deweloperce,
 • doświadczenie.

Co Underovsky może dla Ciebie zrobić:

 • przeanalizować i zrozumieć procesy rządzące Twoim serwisem,
 • zoptymalizować Twoje produkty i proces pisania kodu,
 • starannie dobrać najodpowiedniejsze technologie,
 • podkręcić wydajność Twojej strony,
 • pracować samodzielnie lub kierować zespołem,
 • zadbać, by Twój zespół w pełni zrozumiał Twoje produkty i stojące za nimi cele biznesowe,
 • przeprowadzić drobiazgową analizę Twojego portalu,
 • wskazać, co warto poprawić w interfejsie i UX,
 • nadać serwisowi niepowtarzalny sznyt i nieprzeciętną funkcjonalność.

Praca u podstaw

Underovsky czerpie w równym stopniu z trzech dziedzin: projektowania, inżynierii oprogramowania i biznesu.

Możemy więc zacząć od absolutnych podstaw Twojej strony czy serwisu, czyli zejść o poziom głębiej niż projekt graficzny i poszukać odpowiedzi na najważniejsze pytania: dlaczego chcesz zrealizować ten projekt, na jakie potrzeby użytkowników odpowiada i w jaki sposób powinien to robić?

Na tych fundamentach zbudujemy wygląd Twojej strony i na ich podstawie ustalimy, jakie elementy powinna zawierać.

A może ten etap masz już za sobą? W takim razie płynnie przejdziemy do projektowania strony wizualnej. Projektując interfejsy zwracam uwagę w równym stopniu na nienaganny wygląd, jak i na nienaganne, płynne interakcje — niezależnie od tego, jakimi urządzeniami posługują się użytkownicy strony.

Wpływamy na frontendu przestwór

Licz się z tym, że czeka nas rozmowa na temat technologii, jakich chcesz użyć; możesz też poprosić mnie o sugestie.

Jedno jest pewne: nasz projekt będzie oparty na sprawdzonych technologiach, które będą spełniać zarówno Twoje, jak i moje wymagania.

A jakie są moje wymagania? Serwis musi nie tylko dobrze wyglądać, ale i działać bez zarzutu; mowa tu i o szybkości i o niezawodności.

Jest prawie dobrze —
a prawierobi wielką różnicę?

Może jednak nie chcesz budować nowego serwisu; masz już swój, który jest w sumie, tak mniej więcej, całkiem w porządku. Ale chcesz, żeby był lepszy niż tylko w porządku — czy też po prostu chcesz go trochę podrasować.

Mogę bez kłopotu przeanalizować Twoją stronę i wskazać te aspekty, nad którymi trzeba popracować. Jak już wiesz, mogę następnie sam je poprawić.

Mam tylko jeden warunek — nie będziemy się zajmować wyłącznie poprawkami graficznymi. Podpisując się pod czymś wymagam, żeby wyglądało i działało dobrze.

Człowiek orkiestra albo kompania braci

Zależnie od tego, jaka jest skala Twojego projektu, może wystarczyć do niego samotny jeździec; do większych zadań potrzeba będzie czterech pancernych, a może nawet siedmiu wspaniałych.

W projektach jednoosobowych z radością zajmę się wszystkim, od wireframe'ów po wypuszczenie na serwis produkcyjny.

Jeśli Twój projekt potrzebuje lidera zespołu, to też jesteś w dobrych rękach. Prowadziłem zespoły z dobrymi wynikami, jako tech lead i jako CTO, nadzorując prace nad portalami e-commerce, CMSami i dużymi serwisami.

Dzięki doświadczeniu z różnych dziedzin mogę skutecznie kierować realizacją zadań przez zespół, ale co ważniejsze: wiem jak zadbać o to, by każdy jego członek wiedział dlaczego jego zadanie jest ważne, jaka jest racja bytu danego produktu i jak go wypozycjonować.

Zapomnij o dependencjach

Mowa tu o dwóch sprawach: z jednej strony — o tym, że Twój projekt będzie działać dobrze i będzie łatwy w utrzymaniu; a z drugiej — że masz do dyspozycji designera, dewelopera i CTO w jednej osobie.

Dzięki temu możesz korzystać z wiedzy i doświadczenia kogoś, kto równie dobrze zna się na niuansach prowadzenia i rozwijania biznesu, co na subtelnościach JavaScriptu.

I — całkiem serio — będzie Pani/Pan zadowolona/y.